Obec Trubín

a gravírování
Trubín 93

Z naší činnosti

Dne 5.11. 2011 se účastnili brigády na údržbě okolí staré garáže hasičárny tyto členové: Vladimír Rotta, Martin Šmíd, Martin Rotta, Věroslav Novák, Jiří Kvasnička, Václav Červený a Pavel Kocmich. celkem odpracováno 28 hod na údržbě Obecního majetku v užívání SDH

Dne 21.10.2011 se Velitel Jednotky Martin Šmíd účastnil slavnostního otevření
zrekonstruované požární zbrojnice v obci Svatá

18.10.2011 se starosta SDH Vladimír Rotta a velitel SDH Trubín Martin Šmíd
účastnili 110 výročí založení SDH Černín

Dne 21.10.2011 se Velitel Martin Šmíd účastnil nočního prověřovacího cvičení okrsku Chyňava v obci Lhotka. Tématem cvičení byla dálková doprava vody a vyhledávání osob v lesním porostu.

Prověřovací cvičení bylo zvládnuto v rámci možností zasahujících jednotek až na drobné nedostatky při dálkové dopravě vody do kopce kde nebyli použity přetlakové ventily. Cvičení přineslo podmět i pro výcvik takového zásahu pro naší jednotku na příští rok.

Dne 30.4.2011 proběhlo za účasti SDH Trubín loučení se zimou a pálení čarodějnic. Čarodějnici vyrobili naši Mladí hasiči.
Akce byla zakončena bohatým a krásným ohňostrojem.

Dne 16. 4. proběhla okrsková soutěž v požárním sportu na Tetíně

16.4.2011 probehl sběr železného odpadu po obci za účasti:
Rotta Vladimír, Šmíd, Martin, Rotta Martin, Kvasnička Jiří, Kocmich Pavel, Trkovský Tomáš

Dne 26.2. proběhl technický zásah pro obec Trubín při likvidaci náletových dřevin a následné pálení u požární nádrže za účasti osmi členů SDH.

Ve dnech 29.4 - 2.5.2010
proběhla návštěva u kamarádů hasičů v Hahnenklee za účasti Martina Šmída a Marceli Šmídové.
Při této příležitosti se ve čtvrtek V.J. SDH Trubín Martin Šmíd účastnil námětového cvičenína budovu garáží u hasičárny jako hasič na prvním proudu,,C"

V pátek od odpoledních do pozdních večerních hodin proběhla rozlučka se zimou a pálení čarodějnic podle místní tradice

Při této akci bylo potřeba i zásahu hasičů

Zakončení několika dní v Hahnenklee bylo příjemným posezením s kamarády

Dne 24.4.2010 proběhla příprava na čarodějnice za účasti V.Rotta, M.Šmíd, Fr.Šmíd, V.Novák,M. Novák, M. Rotta, P. Sopr a V. Červený

Dne 11.4. byla provedena zkouška PS 15 po opravě
za účasti těchto členů: M.Šmíd, V.Rotta, M.Novák, V.Novák, M.Pos ml. a Fr.Šmíd

Dne 23.3. se uskutečnil sběr starého kovového odpadu za účasti devíti členů sboru.

Poděkování patří HZS Beroun za zapůjčení vozidla Avia A31k.

Dne 9.1.2010 provedl pravidelnou údržbu a přípravo vozidla DA 8 L1 Z Avia A31/5 na STK Martin Šmíd. Příprava vozidla proběhla na stanici HZS Beroun.

Následujícího dne provedl Martin Šmíd a František Šmíd cestu na STK Hořovice, kde proběhla pravidelná roční prohlídka vozidla s konstatování dobře udržované techniky a schopné zásahu.

Na údržbě a přípravě vozidla odpracoval M.Šmíd 8hodin a následný den 2hodiny s kontrolou STK.