Obec Trubín

a gravírování
Trubín 93

Zásahy

Dne 27. 1. 2013 byl ohlášen na operační středisko HZS Kladno požár nízké budovy v obci Trubín. Na místo byla vyslána profesionální jednotka HZS Beroun, jednotka SDH Trubín a JSDH Králův Dvůr.
Na místě bylo zjištěno že se jednalo o požár od elektroinstalace a následné zahoření vybavení jedné místnosti. Majitel domu svépomocí zlikvidoval před příjezdem jednotek. Místní jednotka prováděla na místě zásahu.

Zásahu se účastnili: Pavel Kocmich, Martin Novák, Karel Vávra, Martin Rotta a Věroslav Novák. Velitel Martin Šmíd byl na místě s jednotkou HZS Beroun.

Je vidět, že členové JSDH Trubín jsou připraveni a v potřebném čase se dostaví na místo zásahu.

Noční požár v Trubíně č.p. 70

V nočních hodinách dne 17.9. 2012 byl na operační středisko HZS Kladno nahlášen požár rodinného domu v Trubíně č.p. 70.
Na místo vyjela jednotka HZS Beroun, SDH Zdice, SDH Králův Dvůr a místní JSDH Trubín. Jako první se na místo dostavila jednotka HZS Beroun a někteří členové zásahové jednotky Trubín, po dohodě s velitelem zásahu vyjela s technikou DA 12 L1Z . Na místě zásahu provedla likvidační práce a po ukončení prováděla následný dohled do předání majiteli objektu. Při této činnosti provedla osvětlení zasaženého místa a přívodní vedení od hydrantové sítě obce. V průběhu kontroly zjistili ohnisko v části pozednice a následně provedli likvidaci. V 03:43hod. velitel předal místo zásahu majiteli a jednotka se vrátila na základnu. Toho to zásahu se účastnili velitel Martin Šmíd, strojník Martin Novák a hasiči Věroslav Novák, Karel Vávra, Pavel Kocmich, Martin Rotta a Jiří Kvasnička. Po celou dobu zásahu byl na místě přítomen starosta Obce Jan Langhans.
Tímto děkuje velitel JSDH Martin Šmíd zasahujícím členům jednotky za kvalitní zásah.

12.8.2010 výjela naše jednotka vozidlem VW transportér s pomocí zatopenýcm oblastem v České Lípě ve spolupráci s SDH Králův Dvůr

-
18.5.2010 v 18:33hod. vyjela jednotka na žádost KOIS Kladno k požáru stavební buňky. Před příjezdem na místo velitel zásahu HZS Beroun poslal jednotku k místnímu zdroji z důvodu zřízení čerpacího stanoviště. Zásahu se účastnilo 7 členů jednotky.
Zásah HZS Beroun

Naše jednotka u vodního zdroje

Doplnění cisterny

8.4.2010 vyjela jednotka na technickou pomoc do objektu bývalého kravína.
Jednalo se o vyčerpání podzemní nádrže 6 x 14 x 3m. Na čerpání bylo nasazeno čerpadlo PS 8/1200

Po informaci od starosty Obce Trubín, vyjela jednotka za účasti osmi členů na technický zásah.
Jednalo se o suchý starý strom, který ohrožoval chodce nad místní komunikací. Na zásah vyjelo vozidlo DA 8 L1Z A 31/5,dále byla použita MP 16 od SDH Králův Dvůr

Dne 14.října 2005 v nočních hodinách vypukl požár rodiného domu. Na místě zasahovalo několik jednotek, HZS Beroun, SDH Trubín,SDH Králův Dvůr,SDH Zdice a SDH Kublov